+48 507 83 88 83
  +48 507 94 44 13  

Języki rzadkie

nasza specjalność

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług tłumaczeniowych z oraz na języki rzadkie w Polsce. Nasza podstawowa oferta języków rzadkich obejmuje takie języki jak AMHARSKI , BENGALSKI  HEBRAJSKI, HINDI , NEPALSKI oraz TIGRINYA .

Zobacz więcej

Tłumaczenia

szeroka oferta

Przełamujemy wszystkie bariery. Jesteśmy w stanie sprostać każdej Państwa potrzebie związanej z tłumaczeniami. W chwili obecnej dysponujemy ogromnym zespołem kwalifikowanych tłumaczy, co pozwala nam świadczyć usługi translatorskie praktycznie we wszystkich językach świata.

Zobacz więcej

Cennik

atrakcyjne ceny

Oferowane przez nas ceny są atrakcyjne i konkurencyjne w stosunku do innych biur oraz tłumaczy. Oczywiście zawsze można spróbować znaleźć tańszą ofertę, ale najczęściej nie idzie to w parze z jakością. Dlatego nie warto ryzykować. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zobacz więcej

Kontakt

masz pytania?

Nie ważne gdzie znajduje się siedziba Państwa firmy bądź gdzie Państwo zamieszkujecie – Biuro Tłumaczeń United translations działa globalnie oddając do Państwa usług grono wykwalifikowanych pracowników i partnerów. Zapraszamy do kontaktu!!

Zobacz więcej

Szeroka gama usług tłumaczeń

Tłumaczenia przysięgłe (poświadczone) i zwykłe (ogólne i specjalistyczne) wykonują doświadczeni tłumacze przysięgli i specjalistyczni. Gwarantujemy profesjonalizm, terminowość i atrakcyjne ceny.

Zobacz naszą ofertę

United Translations LLC

tłumaczymy profesjonalnie z angielskiego, arabskiego, niemieckiego, francuskiego, ukraińskiego i rosyjskiego

Obszar naszych działań

Zachęcamy do współpracy, nasze biuro tłumaczeń przyjmuje zlecenia z następujących języków: angielski, arabski, niemiecki, francuski , ukraiński , rosyjski i szwedzki. W razie pytań zapraszamy do kontaktu, przygotujemy Państwu wycenę .

Atrakcyjna oferta cenowa

Oferujemy stronę tłumaczenia przysięgłe j. angielskiego już od 29 zł a j. arabskiego od 50 zł brutto. Na życzenie Klienta BEZPŁATNIE dostarczamy tłumaczenia pod wskazany adres na terenie Warszawy i cały Polsce.

Zawsze na czas

Gotowe Tłumaczenia dostarczamy na każdy z możliwych sposobów (e-mail , poczta, kurier, odbiór osobisty). Jesteśmy w stanie dostarczyć Tłumaczenia w dowolne miejsce, tak aby spełnić Państwa oczekiwania.

Biuro Tłumaczeń United

Dlaczego MY?

  • gwarantujemy najwyższą jakość przekładu;
  • oferujemy konkurencyjne ceny;
  • nasz zespół tworzy wielu tłumaczy-specjalistów z różnych dziedzin;
  • każde tłumaczenie staramy się wykonać w możliwie najkrótszym terminie;
  • szybko odpowiadamy na zapytania;
  • ograniczamy do minimum formalności związane ze składaniem zamówień;
  • oferujemy szybkie i bezpieczne płatności online;
  • współpracujemy z tłumaczami z różnych części świata;
  • zapewniamy poufność powierzanych nam danych;
  • nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – na życzenie Klienta znajdziemy tłumaczy mało popularnych języków.

Więcej o nas

Nasi klienci